Informacje o Świętokrzyskim Klubie Jazdy Konnej zlokalizowanym w Brzezinkach

biegnący koń

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej, gdzie mamy przyjemność przedstawić Wam szczegóły dotyczące oferowanych przez nas usług. Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej to firma zajmująca się przede wszystkim szkoleniem jazdy konnej. Jesteśmy właścicielami własnego ośrodka jeździeckiego, który wykorzystywany jest w sezonie letnim do nauki jazdy konnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo zainwestowaliśmy w krytą ujeżdżalnię, dzięki której możemy prowadzić profesjonalne treningi koni oraz jeźdźców również w sezonie jesienno-zimowym. Nasz ośrodek posiada Certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego Kategorii III oraz prawo przeprowadzania egzaminów na odznaki jeździeckie. Takie egzaminy organizujemy w Brzezinkach co roku.

Ośrodek Świętokrzyskiego Klubu Jazdy Konnej powstawał stopniowo – zaczynaliśmy od jednego konia w 1993 roku, a obecnie mamy ponad 18 wierzchowców! Świadczymy usługi z zakresu nauki jazdy konnej,  jazdy rekreacyjnej, treningów sportowych oraz wakacyjnych warsztatów jeździeckich. Oferujemy również hodowlę rasowych psów bokserów oraz pensjonat dla koni. Nasz ośrodek znajduje się w Brzezinkach w województwie świętokrzyskim. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!