Menu

Skoki przez przeszkody

19.06.2016. Kielce.

Kolejna Licencja w naszym Klubie. Podczas zawodów w Ośrodku Jeździeckim Stangret Izabela Stachurska dosiadająca klaczy Sweet Shutterfly zdała egzamin licencyjny i zaliczyła udany przezjazd w P klasie.

21.05.2016. Kielce.

Nasza zawodniczka Klaudia Śmiglarska zadała dziś egzamin Licencyjny w  Centrum Jeździeckim Stadion w Kielcach.

22-23.09.2012 Kielce. Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w skokach przez przeszkody.

W Centrum Jeździeckim Stadion w Kielcach przy ładnej pogodzie i licznej(jak na nasz region) obsadzie odbyły się Mistrzostwa Województwa w skokach przez przeszkody. Nasza zawodniczka Natalia Trzuskowska startująca na koniach Gamon i Galina zdobyła wicemistrzostwo w kategorii młodych jeźdźców oraz zajęła trzecie miejsce w kategorii seniorów. W niedzielnych konkursach klasy P i N startował też Marcin Misiek. Szkoda, że nie brał udziału w klasyfikacji mistrzostw (startował tylko w niedziele), ponieważ dosiadając konia Pan Saganek zaliczył bardzo ładne przejazdy bez punktów karnych i zajął pierwsze miejsce w konkursie.

8-9.wrzesień.2012, Zawody Skokowe w Borkowie

Nasi zawodnicy : Natalia Trzuskowska i Marcin Misiek zaliczyli bardzo udane starty na zawodach skokowych, które w Borkowie. Natalia dosiadając klaczy Galina zdobyła 1 miejsce w konkursie klasy N, a "szalony doktor" w tym samym konkursie dosiadając Pana Saganka był drugi. Obydwa przejazdy na zero punktów karnych. Natalia wygrała też poprzedni konkurs zaliczany do pucharu Gór Świętokrzyskich również na wys. 120cm. Marcin udanie wystartował na debiutującym koniu Kaszmir. Trzymamy kciuki za naszych skoczków- następne zawody w Kielcach.

9-10 czerwiec 2012, zawody w ujeżdżeniu i skokach w Borkowie

Udane debiuty naszych zawodniczek i koni w zawodach w ujeżdżeniu i skokach

W skokach Zuzia Borek na koniu Niasa zajęła 3 miejsce w Pucharze Gór Świętokrzyskich.

24-26.02.2012, Zawody z cyklu Halowego Pucharu Polski w Skokach przez przeszkody

Podczas zawodów nasza zawodniczka Natalia Trzuskowska na koniu Gamon w konkursie Open C zajęła bardzo dobrą, 6 pozycję po emocjonującej rozgrywce ( podstawowy przejazd na "0" ). Gratulujemy